Beauty bar @ Hudson's Bay

De volledige collectie Anastasia Beverly Hills nu ook verkrijgbaar in Hudson’s Bay Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Haarlem, Enschede, Den Bosch, Maastricht de volledige collectie Anastasia Beverly Hills.

Brow | Glow | Palette | Lip | Blush | Bronzer | Liquid Glow | Foundation | Kom snel langs!

Er zijn maar liefst 13 Beauty Bars te vinden in iedere Hudson’s Bay. Geniet van een heerlijke facial of kom tot rust tijdens een massage in onze prachtige salon. Laat samen met je vriendinnen je nagels doen aan onze bar of gun jezelf een browtreatment. Altijd al prachtig vol en lang haar willen hebben? Alles is mogelijk, kom vrijblijvend langs en wij helpen je graag verder.

Je kan ons vinden in Amsterdam | Haarlem | Rotterdam | Den Haag | Leiden | Breda | Den Bosch | Zwolle | Maastricht | Almere | Tilburg | Enschede | Amersfoort |

Aktie: Full Face Make Up Inclusief Brow Touch up voor € 19,95! Bij aankoop van 2 Anastasia Beverly Hills producten ontvang je deze touch up cadeau!



Don't forget to be awesome

Great Beauty Bar

📅 BOEK NU!

Amsterdam Den Bosch Den Haag Almere Enschede Maastricht
Amsterdam
Rokin 21, 1021 GL (4e etage)
06-15126349
Amsterdam@greatbeautybar.nl
Breda
Karrestraat 8-14, 4811 WT
06-46480082
Breda@greatbeautybar.nl
Den Bosch
Schapenmarkt 2-4, 5211 ET
06-15386290
Denbosch@greatbeautybar.nl
Den Haag
Grote Marktstraat 48-50, 2511 BG
06-46499945
Denhaag@greatbeautybar.nl.
Maastricht
Grote straat 5-15, 6211 CT
06-15384770
Maastricht@greatbeautybar.nl
Leiden
Aalmarkt 22, 2311 ED
06-46499292
Leiden@greatbeautybar.nl
Rotterdam
Hoogstraat 185, 3011PM
0621939782
Rotterdam@greatbeautybar.nl
Almere
Citadel 16 (block 1C, unit 1) 
06-50448896
Almere@greatbeautybar.nl
Zwolle
Nieuwstraat 51, 8011 TM
06-21654013
Zwolle@greatbeautybar.nl
Tilburg
Heuvelstraat 33 5038 AB
06-21654013
Tilburg@greatbeautybar.nl
Enschede
H.J van Heekplein 85, 7511 HN
06-25484890
Enschede@greatbeautybar.nl
Amersfoort
Utrechtsestraat 27, 3811 LA

Amersfoort@greatbeautybar.nl
Haarlem
Grote Houtstraat 70, 2011 SR
06–25388766
Haarlem@greatbeautybar.nl